КОНЦЕРТ СТУДЕНТІВ КЛАСУ СТАРШОГО ВИКЛАДАЧА РОМАНА ШИПТУРА В ДМШ №2 ІМЕНІ В. БАРВІНСЬКОГО

15-ого травня 2023р., відбувся Концерт  студентів класу старшого викладача кафедри виконавського мистецтва Романа ШИПТУРА.

Концерт відбувся в чудовій залі  Івано-Франківської Дитячої музичної школи №2 імені Василя Барвінського

В концерті брали участь студенти Кафедри виконавського мистецтва Навчально-наукового інституту мистецтв Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника  клас старшого викладача Романа Михайловича Шиптура, концертмейстер – Лілія Самуляк. У виконанні Віталія Гоголя, Андрія Мельника, Василя Бриштана, дипломантки всеукраїнського конкурсу Христини Савчук, лауреатів всеукраїнських та міжнародних конкурсів Богдани Чепіль, Юрія Маршалика та Ірини Борух прозвучали різножанрові твори українських та зарубіжних композиторів, у супроводі провідного концертмейстера кафедри виконавського мистецтва Лілії Самуляк.