ВІЗИТ ПРАЦІВНИКІВ НАВЧАЛЬНО-НАУКОВОГО ІНСТИТУТУ МИСТЕЦТВ ДО РУСОВА – НА БАТЬКІВЩИНУ ВАСИЛЯ СТЕФАНИКА

У неділю, 14 травня з нагоди Дня народження Василя Стефаника працівники Навчально-наукового інституту мистецтв відвідали село Русів, де народився і жив цей видатний український письменник, патрон Прикарпатського національного університету. Тут вони мали змогу долучилися до святкування спільно із громадою Русова, колегами з Прикарпатського національного університету та представниками творчих спілок Івано-Франківщини, Львівщини та Буковини, котрі теж приїхали вшанувати пам’ять і творчість Стефаника.

У ході візиту учасники делегації також відвідали Літературно-меморіальний музей, пам’ятник та садибу письменника, поспілкувалися з родиною Стефаників та місцевими жителями, які зберігають традиції і культуру свого народу, а також, поклали квіти до пам’ятника видатному майстру пера.

Це була особлива зустріч зі Стефаником, який дуже тонко розумів людську душу, та надзвичайно точно і глибоко зумів описати її у своїх новелах – невеликих за формою, але неосяжних за змістом.