Typhlo and Tactus Ukraine 2024

це український етап міжнародного конкурсу Typhlo&Tactus, котрий з 2001 року організується французькою організацією Le Doigts Qui Rêvent.

У національній частині конкурсу буде обрано п’ять книг, які представлятимуть Україну на міжнародному етапі конкурсу.

Ми заохочуємо вас регулярно відвідувати наш веб-сайт і повідомляти нам про свою готовність взяти участь у конкурсі завчасно (без зобов’язань), надіславши повідомлення на адресу: artforeveryone.ua@gmail.com. Це дозволить нам постійно надавати корисну інформацію, наприклад, про майстер-класи з тактильної ілюстрації, доступні технології, а також повідомлення, які надсилає Les Doigts Qui Rêvent – ​​ініціатор і головний організатор міжнародної частини конкурсу.

Кінцевий термін надсилання книг на конкурс: 31 травня 2024 року
Оголошення результатів національного етапу конкурсу (Typhlo&Tactus Polska): 30 червня 2024 р.
Оголошення результатів міжнародного етапу конкурсу (Typhlo&Tactus): 8 жовтня 2024 р.

Просимо залишити інформацію про себе та контактні дані у формі для того, щоб ми могли інформувати вас про заходи в рамках конкурсу Typhlo&Tactus Ukraine 2024.

Ми плануємо майстеркласи, зустрічі, консультування, і просто готові допомагати та відповідати на ваші питання.

Як взяти участь у конкурсі?

Взяти участь у конкурсі може будь-який житель однієї з країн-учасниць. Цього року Україна вперше долучилася до цього кола! Учасники надсилають свої роботи на адресу національного представника T&T, який організовуватиме процес відбору (в Україні це – Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника). Учасники можуть запропонувати будь-яку кількість книжок, які відповідають умовам, визначеним положенням.

До кожної книги повинна додаватись анкета. Після отримання заявок національні представники T&T призначають журі, яке відбирає до 5 найкращих робіт для участі в міжнародному етапі конкурсу. Оцінюється якість і привабливість тактильних ілюстрацій, тексту, палітурки, кольорів і контрасту, стиль, відтворюваність книги та, нарешті, формат і вікова відповідність.

Після відбору найкращі пропозиції від кожної країни (максимум 5) національний представник надсилає до міжнародного журі T&T, яке складається з представників організацій-засновників. У 2024 році книги будуть відправлені до Любліна. Журі T&T збирається протягом двох днів, щоб вирішити, які твори будуть нагороджені премією 1, 2 і 3. Також, кожен з міжнародних суддів нагородить одну з книг особливою відзнакою.

Оголошення результатів XVI конкурсу проходитиме у два етапи:
– Книги, нагороджені та відзначені в національній частині конкурсу (Typhlo & Tactus Polska): 30 червня 2024 р.

З цих книжок національне журі обере п’ять робіт, які представлятимуть Польщу на міжнародному етапі конкурсу (Typhlo&Tactus).

Оголошення результатів XVI міжнародного конкурсу Typhlo&Tactus: 8 жовтня 2024 р.

Після конкурсу книги будуть представлені на публічній виставці, а потім надіслані на адреси національних представництв Т&Т.

Книги, представлені для участі в українському конкурсі залишаються в національного представника з метою створення бібліотеки для дітей з вадами зору, якою зможуть користуватися всі, хто цього потребує.

Les Doigts Qui Rêvent Association може запитувати у авторів дозволу на публікацію їхньої книги на комерційній основі.

Детальніше в Положенні про змагання.

Книги повинні бути упаковані таким чином, щоб вони були захищені від пошкоджень під час транспортування, і відправлені рекомендованим листом (рекомендованою посилкою, посилкою або кур’єром). Національні представники Typhlo&Tactus не несуть відповідальності за пошкодження, заподіяні під час транспортування книг.

Термін доставки книг на адресу національного представництва в Україні: 31 травня 2024 року.

Контактна інформація:

тел. 0976435364

artforeveryone.ua@gmail.com

форма заявки незабаром буде доступна на сайті