ВСЕУКРАЇНСЬКА НАУКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ СТУДЕНТІВ ТА МОЛОДИХ ВЧЕНИХ «УКРАЇНСЬКЕ МИСТЕЦТВО У БАГАТОГРАННОСТІ ПРОЯВІВ»

18 травня 2023 р. на базі кафедри образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва та реставрації Навчально-наукового інституту мистецтв Прикарпатського національного  університету імені Василя Стефаника відбулася  Всеукраїнська наукова конференція студентів та молодих вчених  «Українське мистецтво у багатогранності проявів».

Конференція відбувалася у Виставковій залі Навчально-наукового центру образотворчого, декоративно-прикладного мистецтва Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.

Учасниками конференції стали  близько тридцяти здобувачів освіти з різних міст України, зокрема Івано-Франківська, Києва, Кривого Рогу, Херсону, Кам’янця Подільського. Тематика доповідей відображає актуальні проблеми історії та сучасності українського мистецтва: реставрації та збереження мистецьких пам’яток,  розвитку декоративно-прикладного мистецтва та дизайну, аналізу творчості провідних сучасних митців, особливостей розвитку мистецтва в умовах війни та ін.

За результатами конференції підготовлено до публікації збірник матеріалів конференції.