ДЕНЬ ВИШИВАНКИ

Сьогодні у стінах інституту мистецтв було ще більше барв, адже кожен третій четвер травня – День вишиванки! Це традиційне свято української культури є символом національної єдності та гордості. Студенти та викладачі Інституту мистецтв вдягли свої вишиванки різних стилів, регіонів та епох, спілкувалися про їхню історію та символіку.

Директор Інституту мистецтв Володимир ФЕДОРАК привітав усіх з Днем вишиванки та побажав миру, злагоди та творчого натхнення. Він також підкреслив значення вишиванки як символу національної самобутності та культурної спадщини. Він закликав студентів та викладачів пишатися своїми коренями та продовжувати розвивати українське мистецтво.

Ця акція мала на меті популяризувати українську культуру та зміцнити патріотичний дух серед студентської молоді. Свято Дня вишиванки у Інституті мистецтв стало не лише гарною нагодою для спілкування та розваг, але й для популяризації української культури серед молодого покоління. Студенти та викладачі показали, що вишиванка – це не лише одяг, але й спосіб вираження своєї ідентичності, єдності  та патріотизму.