Презентація українського перекладу книги С.Мейснера «Про акторську професію»

Сьогодні в Івано-Франківській обласній універсальній науковій бібліотеці імені І. Франка відбулася презентація українського перекладу книги видатного актора і педагога С.Мейснера «Про акторську професію». Ініціатором видання став студент IV курсу кафедри сценічного мистецтва і хореографії навчально-наукового університету Василь Рогів (переклад. Р.Бажан).
Презентацію вшанували присутністю відомий театральний режисер заслужений діяч мистецтв України М. Гринишин (автор передмови до книги), лауреат «Шевченківської премії», народний Артист України Р. Держипільський, Франківські театрали. Свої відеопривітання передали відомі актори А.Клименко та Г.Хостікоєв.
Це видання започатковує хорошу традицію перекладу українською мовою праць, на яких виховувалося не одне покоління світових зірок кіно і театру.