Наталія Маліновська стала переможницею онлайн-конкурсу творчих робіт «Prime Art». Вітаємо!

В рамках Міжнародного наукового проєкту “Євроінтеграція в освіті, науці і культурі” у Вищій технічній школі в Катовіце (Республіка Польща) відбувся онлайн-конкурс творчих робіт «Prime Art», в якому представляли свої творчі роботи студенти 1-5 курсів українських і польських закладів вищої освіти. У номінації моделювання одягу «Шитий одяг» за колекцію під назвою “Пташко сизокрила” титул переможниці здобула Наталія Маліновськамагістрантка ІІ курсу (тепер вже випускниця) спеціальності “Дизайн” Навчально-наукового інституту мистецтв Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника. Важливо, що однією із умов конкурсу було виконання опису роботи англійською мовою.

Колекція виконувалася під керівництвом викладачів кафедри дизайну і теорії мистецтва – кандидатки мистецтвознавства, доцентки Оксани Бейлах і старшої викладачки Світлани Повшик