23.02.2024 р. на запрошення кафедри образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва та реставрації Навчально-наукового інституту мистецтв Прикарпатського національного університету ім. Василя Стефаника заклад вищої освіти відвідали учні 5 класу Івано-Франківської державної дитячої художньої школи. У виставковій залі університету учні були присутніми одразу на двох мистецьких подіях: відкритті виставки івано-франківського художника Романа Бончука, а також виставки присвяченої мистецтву і культурі Трипілля, що супроводжувалася грою на давніх музичних інструментах. Опісля відбулася цікава зустріч учнів з викладачами кафедри, на якій юні художники ознайомилися з особливостями навчання та творчими здобутками студентів спеціальністі 023 «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація» ПНУ.
Дякуємо дирекції та викладачу школи Оксані Чолій за сприяння в організації зустрічі та запрошуємо на майбутні заходи організовані кафедрою
![](https://art.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/9/2024/02/429673267_3698876413691581_7768658642262739555_n-300x225.jpg)
![](https://art.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/9/2024/02/429900866_3698876527024903_2804813271390635439_n-300x225.jpg)