ЗУСТРІЧ УЧНІВ ДХШ З ВИКЛАДАЧАМИ КАФЕДРИ ОБРАЗОТВОРЧОГО І ДЕКОРАТИВНО-ПРИКЛАДНОГО МИСТЕЦТВА І РЕСТАВРАЦІЇ

23.02.2024 р. на запрошення кафедри образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва та реставрації Навчально-наукового інституту мистецтв Прикарпатського національного університету ім. Василя Стефаника заклад вищої освіти відвідали учні 5 класу Івано-Франківської державної дитячої художньої школи. У виставковій залі університету учні були присутніми одразу на двох мистецьких подіях: відкритті виставки івано-франківського художника Романа Бончука, а також виставки присвяченої мистецтву і культурі Трипілля, що супроводжувалася грою на давніх музичних інструментах. Опісля відбулася цікава зустріч учнів з викладачами кафедри, на якій юні художники ознайомилися з особливостями навчання та творчими здобутками студентів спеціальністі 023 «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація» ПНУ.
Дякуємо дирекції та викладачу школи Оксані Чолій за сприяння в організації зустрічі та запрошуємо на майбутні заходи організовані кафедрою