ПРЕЗЕНТАЦІЯ КОМП’ЮТЕРНОЇ ГРИ-ВІКТОРИНИ «ДАВНІЙ ГАЛИЧ»

У Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника 1 лютого, відбулася презентація комп’ютерної гри-вікторини «Давній Галич». Робота над грою обʼєднала фахівців різних галузей (Галина Волощук, Ольга Русакова, Олександр Солецький, Віктор Ровінський, Мирослав Волощук, Андрій Стасюк та Євгеній Лепьохін).

Візуальний образ настільної, ігрової мапи розробили викладачі Навчально-наукового інституту мистецтв: завідувач кафедри дизайну і теорії мистецтва, професор ‒ Олег Чуйко та асистент кафедри дизайну і теорії мистецтва ‒ Роман Петрів.

У презентаційному заході взяли участь ректор Прикарпатського національного університету Ігор Цепенда, міський голова Галича Олег Кантор, генеральний директор Національного заповідника «Давній Галич» Володимир Олійник, директор Департаменту освіти, науки та молодіжної політики Івано-Франківської ОДА Віктор Кімакович, директор Івано-Франківського регіонального центру оцінювання якості освіти Богдан Томенчук, декани факультетів, авторський колектив проєкту, студенти.