АКРЕДИТАЦІЯ МАГІСТЕРСЬКИХ ОСВІТНЬО-ПРОФЕСІЙНИХ ПРОГРАМ.

Вітаємо гаранта ОПП “Образотворче мистецтво” другого (магістерського) рівня за спеціальністю  023 «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація»  кандидата мистецтвознавства, доцента, завідувача кафедри образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва та реставрації КУЗЕНКА ПЕТРА ЯРОСЛАВОВИЧА та гаранта ОПП другого (магістерського) рівня  за спеціальністю 025 Музичне мистецтво кандидата мистецтвознавства, доцента кафедри музичної укоаїністики та народно-інструментального мистецтва ПАЛІЙЧУК ІРИНУ СТЕПАНІВНУ  з успішним проходженням акредитації!

Бажаємо успіхів всім викладачам і магістрантам кафедр, які працюють і навчаються в рамках акредитованої магістерської освітньо-професійної програми!