ВИСТАВКА СТУДЕНТСЬКИХ ТВОРІВ “КОМПОЗИЦІЯ В ДИЗАЙНІ СЕРЕДОВИЩА”

7 червня, у виставковій залі Івано-Франківської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка, відбулося  відкриття студентської виставки під назвою. Ця виставка є актуальним звітом здобувачів спеціалізації “Дизайн середовища” з групи Д-23, під керівництвом професора Богдана Губаля з кафедри “Дизайну і теорії мистецтва” Навчально-наукового інституту мистецтв.

Олег Дмитрович Чуйко, завідувач кафедри та модератор заходу, відзначив особливу вагу таких публічних заходів у складні часи. Він підкреслив, що після спільної перемоги нашої країни над викликами, що стали перед нею, важливо будувати майбутнє, а молодим дизайнерам необхідно набувати знань і творити, щоб здійснити мрію про створення ідеальної країни.

Особливістю цієї виставки є те, що навчальні завдання студентів-другокурсників репрезентовані у громадському просторі, доступному для критики та обговорень. Композиція в дизайні середовища є обов’язковою дисципліною циклу професійної підготовки, яка досліджує принципи формоутворення об’ємно-просторової композиції, такі як ритми, симетрія, асиметрія, статика, динаміка, акцент, колір, контрасти, нюанси та способи організації простору. Студенти освоюють методи трансформації з двовимірного до тривимірного простору. Велику вагу приділяється розвитку об’ємно-просторового мислення та навичкам створення середовищ, де кожен елемент гармонійно поєднується зі загальним інтер’єром відповідно до стилістичної єдності. Вивчення цих композиційних принципів становить основу подальшої роботи над проектуванням житлових та громадських споруд, а також дизайном зовнішнього середовища.