Міжнародний онлайн хакатон (форум) “Як зберегти нашу планету!”

Green4Europe Ukraine_1a.pngШановні колеги!
Вже 1 грудня відбудеться міжнародний онлайн хакатон (форум) з грошовими та іншими корисними призами для студентів.
Придумайте ідею або проєкт, які зберегти нашу планету та беріть участь у хакатоні або доєднайтесь до втілення запропонованих ідей.
Це можуть бути технологічні рішення, що працюватимуть заради вирішення якоїсь конкретної екологічної проблеми, наприклад. Або ідея, яка покращить умови життя/роботи в громадах/навчальних закладах та будуть сприяти їх сталому розвитку.

Чекаємо всіх охочих! Досвід не потрібен. Потрібна реєстрація.
Вся інформація та контакти нижче.
Поділіться цією інформацією на сайтах Ваших навчальних закладів та в соціальних мережах, студентських чатах та групах.

📅 КОЛИ І ДЕ?

Півфінал:

🌱Україна, 1 грудня, 10:00–18:00

Фінал:

🌱Німеччина, 8 грудня, 10:00–18:00

Призовий фонд: 500€ для переможців 1 грудня, 2,500€ для абсолютного переможця 8 грудня та інші корисні призи.

Хакатони відбудуться в онлайн-форматі. А після фіналу учасники з України зможуть зустрітися на спеціальному постівенті в UNIT.City, обговорити свої ідеї та посилити співпрацю.

Деталі та реєстрація 👉 www.bit.ly/green4europe

Facebook-cторінка події 👉 https://fb.me/e/17Px33XP8

Організатори хакатонів #Green4Europe: ГО «Енергійна країна», берлінський технічний центр N3XTCODER та Асоціація сталого розвитку Грузії за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини

Партнери: Medialine, Міністерство освіти та науки України, TECHIIA Holding, UNIT.City, DataNatives, Самміт-Книга, IBCentre, Studway, INSCIENCE, Екологічний та освітній центр & Impact Hub Georgia, IT Ukraine Association, EBA, Ukrainian Startup Fund, YEP, AIN.Business, SPEKA.MEDIA, Ukrainian Hub, Hacklub Kyiv, Ukrainian Future