Запрошуємо старшокласників до марафону вебінарів «ЕКОЛОГІЧНИЙ ДИЗАЙН: актуальність і перспективи»

Кафедра дизайну і теорії мистецтва Навчально-наукового інституту мистецтв ПНУ імені Василя Стефаника запрошує старшокласників загальноосвітніх навчальних закладів до участі у марафоні вебінарів «ЕКОЛОГІЧНИЙ ДИЗАЙН: актуальність і перспективи».

Метою вебінарів є ознайомлення з екологічними тенденціями у сучасному дизайні, популяризація професії дизайнера та його ролі у вирішенні екологічних проблем, формування екологічної культури засобами дизайну.

Форма проведення: дистанційна (платформа zoom).

Участь безкоштовна.

У програмі:

22 квітня о 16.00 год. вебінар «Екологічні тенденції у сучасному ландшафтному дизайні» кандидата мистецтвознавства, викладача кафедри дизайну і теорії мистецтва Віти Лотоцької

29 квітня о 16.00 год. вебінар «Екологічність у формуванні предметно-просторового середовища закладів громадського харчування» кандидата мистецтвознавства, доцента кафедри дизайну і теорії мистецтва Ірини Калиновської

6 травня о 16.00 год. вебінар “Екологічні тенденції в дизайні одягу” кандидата мистецтвознавства, доцента кафедри дизайну і теорії мистецтва Христини Нагорняк.

13 травня о 16.00 год. вебінар «Застосування переробленого пластику в сучасному дизайні» кандидата мистецтвознавства, викладача кафедри дизайну і теорії мистецтва Ірини Максимлюк.

Учасники вебінарів отримають сертифікати.

Для участі у заході обов’язкова попередня реєстрація за посиланням: https://forms.gle/yivoxSoiUL8Wu25L6