Оголошення про конкурс на здобуття стипендії від Фундації Лозинських (США

До уваги учасників освітнього процесу Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника!

Оголошується конкурс на здобуття стипендії від Фундації Лозинських (США)!

У Конкурсі можуть брати участь студенти 2-4 років навчання ОР бакалавр та першого року навчання ОР Магістр. Метою проведення Конкурсу є відбір і заохочення студентів Університету, які потребують фінансової підтримки та проживають в сільській місцевості, є сиротами або перебувають в інших складних життєвих обставинах та водночас мають високі успіхи у навчанні і беруть активну участь у громадській роботі, за допомогою призначення їм грошових стипендій. Вимоги до учасників Конкурсу: високий рівень досягнень у навчальній діяльності; потреба у фінансовій підтримці, проживання у сільській місцевості, складні життєві обставини (зокрема, сирітство); активна участь у громадському житті факультету (навчально-наукового інституту, університету); своєчасне оформлення анкети на отримання фінансової допомоги на навчання; наявність підтверджуючих документів про фінансовий стан сім’ї студента. Розмір стипендії залежатиме від фінансових спроможностей Фундації! Конкурсний відбір буде проходити у три етапи. Перший етап проходить безпосередньо на базі структурного підрозділу згідно з розпорядженнями їхніх керівників, якими визначається порядок проведення першого етапу. За результатами першого етапу керівники факультетів/інститутів подають службові подання з рекомендацією 3 студентів для отримання стипендії. Претенденти заповнюють анкету та додають інформацію щодо майбутніх планів після закінчення Університету. На другому етапі конкурсна комісія Університету відбирає 10 претендентів серед учасників та надсилає їх список до Фундації. На третьому етапі Фундація на основі запропонованого Університетом списку кандидатів самостійно визначає ту їх кількість, щодо якої вона спроможна виплачувати кошти, із зазначенням розміру стипендії для кожного студента. Перелік документів: Службове подання (на ім’я в. о. ректора) від факультету/інституту з переліком рекомендованих студентів. Анкета на отримання фінансової допомоги на навчання (https://drive.google.com/drive/folders/1e4OvE_mxFT_ZCeL2qYuLiG8yOCJtpctT доступ з корпоративної пошти домену pnu) Копія паспорта. Довідка з деканату про місце навчання із зазначенням середнього балу за результатами останньої екзаменаційної сесії. Довідка з місця роботи кожного з батьків. Довідка про доходи кожного з батьків. Довідка про склад сім’ї. Підтвердження активностей студента у волонтерській/громадській/студентській діяльності. Документи кандидатів на стипендію від одного факультету/інституту слід надсилати акумульовано з електронної пошти деканату у pdf-форматі на електронну адресу відділу міжнародних зв’язків interdep@pnu.edu.ua. Кінцевий термін подання кандидатів на здобуття стипендії – 13 жовтня 2024 р.