Особистості

“Особистості ” – з такою назвою 23 вересня у виставковій залі ПНУ ім.В.Стефаника відбулось представлення нового культурно – мистецького інтелектуального проекту. В центрі уваги була неординарна особистість – відомий поет, почесний професор нашого Університету, депутат обласної ради, директор регіонального центру оцінювання якості освіти Богдан Томенчук. Привітав від нашої університетської родини – ректор ПНУ професор Ігор Цепенда, який відзначив потужний досвід освітянина і управлінця, активну громадянську позицію суспільно – культурного діяча і непересічний поетичний талант Богдана Томенчука . Локація, де проводився захід, була переповнена студентами і викладачами різних кафедр, а також нашими колегами з різних установ області. І це не випадково, адже всі мали можливість почути глибокі поезії, в яких відчувалися переживання людей під час сучасної московсько – української війни , емоції наших співвітчизників, які пережили втрату близької людини на фронті, під час різних складних ситуацій; філософські роздуми на теми: війни і миру, любові та ненависті ; добра і зла . Окрасою імпрези став виступ нашої викладачки ,кандидатки мистецтвознавства Ірини Борух , яка зачарувала присутніх філігранною грою на скрипці . Чудово модерувала захід наша колега – професорка, докторка філології, письменниця Ольга Деркачова. Важливою частиною ” Особистостей” став благодійний збір коштів для наших воїнів з 42 окремої бригади ЗСУ . І це ознака і потреба часу – спільно працювати і виборювати нашу Перемогу!