Вічна пам’ять!

Після тривалої хвороби на 80-му році життя відійшов у вічність доцент кафедри музичного виховання та диригування навчально-наукового інституту мистецтв, професор, відомий на Прикарпатті науковець, педагог, співак (тенор), музично-громадський діяч, лауреат міжнародних та всеукраїнських конкурсів у складі чоловічих вокальних квартетів «Легінь» та «Коло» Шуляр Орест Дмитрович.

Висловлюємо щирі співчуття рідним, близьким, колегам, друзям та учням. Орест Дмитрович був не лише видатним науковцем та педагогом, але й талановитим співаком та відданим музично-громадським діячем, який залишив незабутній слід у серцях багатьох людей. Його талант та самовідданість надихали численні покоління. Вічна та світла пам’ять!

Чин похорону відбудеться 25 червня 2024 року в Будинку смутку ( вул. Ребета) о 9.00.  Поховання в с. Павлівка. Панахида  24 червня в Будинку смутку ( вул. Ребета) о 18.00.