УРОЧИСТА АКАДЕМІЯ, ПРИСВЯЧЕНА ЮВІЛЕЮ ПРОФЕСОРА СТЕПАНА ПУШИКА

Він віддавав своє серце і душу Україні, щиро служивши їй усе життя. Степан Григорович Пушик – поет, викладач, державний діяч, наділений глибоким почуттям патріотизму. Сьогодні викладачі та студенти Навчально-наукового інституту мистецтв Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника зібралися, щоб вшанувати пам’ять цього видатного поета, викладача, державного діяча та лауреата Національної премії імені Тараса Шевченка, який цього року відзначав би своє 80-річчя.

Учасників заходу вітав ректор університету, доктор політичних наук, професор Ігор Цепенда. Вечір пройшов під звуки музики, створеної на слова поета, яку представила упорядниця трьох збірок солоспівів, вокальних ансамблів і хорових творів, доктор мистецтвознавства, професор Ганна Карась. Твори Степана Григоровича прозвучали у виконанні видатних музикантів, серед яких були народний артист України Михайло Кривений, заслужені артисти України Михайло Попелюк і Мирослав Петрик, квартет бандуристок під керівництвом доктора мистецтвознавства, професора Віолетти Дутчак, вокальний ансамбль «Росинка» під керівництвом заслуженого діяча мистецтв України, професора Христини Михайлюк, та хореографічний колектив «Дивоцвіт» під керівництвом кандидата мистецтвознавства Ольги Квецко. Ведучою концерту стала заслужена працівниця культури України Ліля Борисевич. Сценарій та режисуру заходу підготувала завідувачка кафедри Сценічного Мистецтва, заслужена працівниця культури України, доцент Надія Кукурудза.