ДРУГИЙ ЕТАП ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ “СТИЛЬНИЙ ПАПІР 2024”.

У великому залі ОНМЦ  розгорнулася обласна сцена Всеукраїнського конкурсу “СТИЛЬНИЙ ПАПІР 2024”. Талановиті учасники різних вікових груп, які пройшли перший етап змагань, вражали глядачів не лише красою своїх костюмів, а й вмінням володіти різними техніками паперопластики. Організатори Фестивалю-конкурсу : департамент освіти і науки Івано-Франківської облдержадміністрації,
Івано-Франківський обласний державний центр науково-технічної творчості учнівської молоді і Навчально-науковий інститут мистецтв Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.

Початок заходу відзначився урочистим вшануванням тих, хто віддали своє життя на алтар незалежності України. Відкриттям конкурсу виступила директор Івано-Франківського обласного державного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Христина Чепа. Вітання зі сторони Навчально-наукового інституту мистецтв ПНУ ім. Василя Стефаника прозвучало від директора Володимира Федорака.

Учасників різних вікових категорій оцінювало компетентне журі під керівництвом Христини Чепи, до якого входили викладачі кафедри дизайну і теорії мистецтва Ганна Макогін і Світлана Повшик, директор ННІМ Володимир Федорак та випускниця інституту, заступник директора Івано-Франківський обласного державного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Інна Скорохода

Подія була насиченою різноманітними образами, відтінками символіки, що ідеально відображали багатошаровість учасників. Усі учасники були відзначені дипломами переможців обласного фестивалю-конкурсу “Стильний папір”, а потім відбулося урочисте оголошення результатів та нагородження переможців.

Щирі подяки лунали в адресу організаторів, авторів-дизайнерів, педагогів, батьків, а також музикантів “Прикарпатських візерунків”, які створили неповторну атмосферу свята.