![](https://art.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/9/2023/12/407168006_7090781470972789_4792558057940107371_n-300x169.jpg)
![](https://art.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/9/2023/12/407158987_7090780787639524_1189998746700169010_n-300x169.jpg)
![](https://art.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/9/2023/12/407176717_7090781400972796_7776820713540947405_n-300x225.jpg)
![](https://art.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/9/2023/12/401361164_7090780630972873_6178952079568838259_n-300x226.jpg)
![](https://art.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/9/2023/12/407418696_7090780240972912_6439589705606368474_n-300x225.jpg)
Глядачі були в захваті від цікавих танців “Верховинки”, які за 20 років зібрались знову та згадали свої студентські роки, репетиторами яких були – доцентка, кандидатка мистецтвознавства Наталя Марусик та завідувачка секції хореографії Світлана Васірук .
Разом з “Верховинкою” в заході прийняли участь Зразковий ансамбль народного танцю “Веселкові коралі” (керівник Наталія Гарбуз- випускниця “Верховинки”) та Івано-Франківський мініципальний оркестр народної музики “Рапсодія” (керівник Заслужений артист України Любомир Никорак, концертмейстер – Олег Юзюк).
Сьогодні спеціальність 024 Хореографія ПНУ представив ансамбль танцю “Дивоцвіт” (керівник – кандидатка мистецтвознавства Ольга Квецко ).
![⭐](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tb4/1/16/2b50.png)
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
за підтримку та втілення проведення заходу.
Поєднання традицій та сьогодення доповнило Вечір-присвята Богданові Стаську ”Життя в танці” новими ідеями для створення цікавих творчих проєктів.
В рамках заходу зібрано кошти (21650 грн) на придбання тепловізора для першого стрілецького батальйону першої танкової окремої Сіверської бригади.
Дякуємо нашим ЗСУ! ![💙](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/1f499.png)
![💛](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t15/1/16/1f49b.png)
![💙](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/1f499.png)
![💛](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t15/1/16/1f49b.png)