ЗА КОШТИ, ЗІБРАНІ В ХОДІ АКЦІЇ “КРОК ДО ПЕРЕМОГИ”, ПЕРЕДАНО ТЕХНІКУ ДЛЯ ЗСУ.

Спільними зусиллями за підсумками проведення заходів у рамках мистецького проєкту “Крок до перемоги” впродовж двох тижнів було зібрано 90 тисяч гривень. За ці кошти було придбано тепловізор (вартість 80 тис. грн) та біноклі (вартість 10 тис. грн) і передано для військовослужбовців 419 батальйону Збройних Сил України.

Команда Навчально-наукового інституту мистецтв щиро дякує за підтримку ректорату, керівникам підрозділів, Профспілковому комітету, студентським Сенату та Профкому університету та інституту.

Також, дякуємо нашим постійним партнерам: Івано-Франківській обласній  філармонії імені Іри Маланюк, Обласному навчально-методичному центру культури і туризму Прикарпаття, колективу Івано-Франківського міського будинку вчителя, Івано-Франківському фаховому музичному коледжу імені Дениса Січинського, гурту “Полюс” (керівник Андрій Василюк).

Щиро дякуємо всім небайдужим краянам, котрі щиро підтримали акцію!