В ІНСТИТУТІ ДОДАЛОСЯ КАНДИДАТІВ МИСТЕЦТВОЗНАВСТВА

18 грудня 2020 року на засіданні спеціалізованої вченої ради у Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника успішно захистили дисертацій на здобуття наукового ступеня кандидата мистецтвознавства викладачі Навчально-наукового інституту мистецтв: асистентка кафедри сценічного мистецтва і хореографії Прокоп‘як Віра Богданівна («Українська театральна культура Галичини періоду окупації (1941-1944 рр.», науковий керівник – кандидат історичних наук, професор Анатолій Грицан; офіційні опоненти – доктор мистецтвознавства, професор Катерина Станіславська, кандидат мистецтвознавства, доцент Світлана Максименко) і асистентка кафедри виконавського мистецтва Конвалюк Уляна Володимирівни «Персонологічний дискурс вокального мистецтва української естради 70-х років ХХ – початку ХХІ століть» (науковий керівник – доктор мистецтвознавства, професор Ганна Карась; офіційні опоненти – доктор мистецтвознавства, професор Валерія Шульгіна, кандидат мистецтвознавства, професор Тетяна Самая). Вітаємо дисертанток!

Прокоп”як В.Б. Конвалюк У.В. з науковим керівником,
професоркою Карась Г.В.