ЮВІЛЕЙНА ВИСТАВКА ДОЦЕНТА ВОЛОДИМИРА ШПІЛЬЧАКА

У читальній залі відділу мистецтв Івано-Франківської обласної наукової універсальної бібліотеки відкрито виставку живопису доцента кафедри дизайну і теорії мистецтва Навчально-наукового інституту мистецтв Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, кандидата педагогічних наук, члена Національних спілок архітекторів, дизайнерів, краєзнавців України Володимира Шпільчака.

Відкриття виставки присвячене 60-літньому ювілею митця, який більш відомий як науковець, адже більшу частину життя займається вивченням пам’яток архітектури, є автором близько 120 наукових і навчально-методичних праць, серед яких важливе місце займають підручники, посібники, курси лекцій для студентів художніх спеціальностей. Науково-педагогічну роботу Володимир Антонович поєднує з активною громадською діяльністю.

На виставці представлені  художні роботи  автора, натхненням для створення яких стала краса Карпатських гір, зокрема мальовничі краєвиди Ворохти. Тут також була представлена книжкова  виставка друкованих видань «Творчий доробок Володимира Шпільчака»

На відкритті виставки виступили директор Навчально-наукового інституту мистецтв Прикарпатського університету імені Василя Стефаника, професор Анатолій Грицан, доктор мистецтвознавства, професор Ганна Карась, голова профкому університету, доцент Юрій Копчак, викладач Інституту мистецтв, поетеса Ірина Костюк, завідувач кафедри дизайну і теорії мистецтва, кандидат мистецтвознавства Олег Чуйко, професор Івано-Франківської медичної академії Марія Гуцул; художник, митець Григорій Михнюк.

Музичну частину  виставки підготували студенти кафедри виконавського мистецтва Навчально-наукового інституту мистецтв (керівник – заслужений працівник культури України, доцент Олександр Мельник).

У своєму вітальному слові директор обласної бібліотеки Людмила Бабій подякувала за представлену у книгозбірні виставку живопису та багаторічну співпрацю, а також   щиро побажала митцеві натхнення та подальших успіхів у творчості.