Презентація тактильного арт-каталогу ” Побачити скарби разом!”

“Дивись торкаючись

“. Під таким гаслом відбулась презентація тактильного арт – каталогу ” Побачити скарби разом ! ” / Ів.- Франківський краєзнавчий музей, 26 вересня /. Авторка та ініціаторка проекту – кандидатка мистецтвознавства, доцентка кафедри дизайну і теорії мистецтва ПНУ. У творчій групі проекту працювали Валерій Твердохліб, художник – реставратор Ів.- Франківського краєзнавчого музею ; Анатолій Кучміль, редактор адаптації шрифтом Брайля, голова обласної організації УТОС; Олег Чуйко, доктор мистецтвознавства, завідувач кафедри дизайну і теорії мистецтва; цілий ряд викладачів і студентів навчально – наукового інституту мистуцтв нашого Університету; фотографи, художники, технічні фахівці.Тактильний арт – каталог ” Побачити скарби разом ! ” є тифлографічно – акустичною версією відомого українського музейного проекту “Врятуймо скарби разом !”. Альбом містить анотації , надруковані шрифтом Брайля, а також рельєфні ілюстрації 24 галицьких ікон. Аудіосупровід записано голосом заслуженої артистки України Ірми Вітовської – Ванци.

Під час презентації виступили ініціатори й виконавці проекту доц.Н.Бабій; В.Твердохліб, А.Кучміль; від Прикарпатського Національного Університету ім.В.Стефаника – проректор проф.Е.Лапковський , доц.В.Федорак, проф.О.Чуйко ; від представників обласної та міської влади – Т.Бойко/ начальник управління культури ОДА /, В.Федорів / заступник міського голови , представники громадських організацій області , які відзначили унікальність та актуальність представленого проекту. Модератором заходу була Людмила Лінник, менеджерка з комунікацій проекту. Принагідно варто зауважити, що зазначений захід відбувся за підтримки Українського культурного фонду , який фінансово забезпечив реалізацію згадуваного проекту .