Урочисте відкриття нової експозиції яка присвячена діяльності УСС

24 вересня у приміщенні Ів.- Франківського обласного музею визвольної боротьби відбувся ряд заходів з відзначення 110 – ї річниці Легіону Українських Січових Стрільців. Зокрема, відбулось урочисте відкриття нової експозиції, яка присвячена діяльності УСС ; спецпогашення ювілейного конверта і марки . Також відбулось вручення грамот і ювілейних медалей. Приємно відзначити, що ювілейною медаллю був нагороджений наш колега – професор кафедри дизайну і теорії мистецтва Богдан Губаль, який спричинився до виготовлення макету марки.

24 вересня у Івано-Франківську біля музею визвольної боротьби імені Степана Бандери відбулось урочисте погашення цієї марки. За словами директора з розвитку мережі Івано-Франківського регіону АТ “Укрпошта” Тараса Біжика, марка надрукована обмеженим тиражем на спецзамовлення, тож уже стала колекційною рідкістю.

В урочистостях прийняли участь: голова Івано-Франківської ОВА Світлана Онищук, голова Івано-Франківської обласної ради Олександр Сич, директор музею визвольних змагань Ярослав Коретчук, директор Навчально-наукового інституту мистецтв Володимир Федорак. Відомий квартет бандуристок «Ґердан» під керівництвом докторки мистецтвознавства Віолетти Дутчак виконав музичні композиції, що артистично доповнили подію.

Голова Івано-Франківської ОВА Світлана Онищук зазначила на своїй сторінці у Фейсбуці: «На марці зображено лева на щиті у синьо-жовтому обрамленні, що символізують міць Українського січового стрілецтва, єдність та соборність України».

Робота професора Губаля відзначена пам’ятною нагородою – ювілейною відзнакою Івано-Франківської обласної ради «Легіон УСС 110»

В головних заходах були задіяні голова обласної військової адміністрації Світлана Онищук, голова обласної ради Олександр Сич ; представники освітянських та культурно – мистецьких установ Прикарпаття. Окрасою дійства став виступ ансамблю бандуристок ПНУ ім.В.Стефаника “Гердан” / керівник – докторка мистецтвознавства проф.Віолетта Дутчак / .