Вітаємо з перемогою у відкритому обласному конкурс робіт духовної фотографії «INFINITUM»! Перше місце у номінації «Духовність людини» (вікова група 18-21 р.) зайняла Аліна Соболь, студентка групи Д-25 спеціалізації «Графічний дизайн» з серією світлин «Мій біль вгамуєш тільки ти», «Щоразу приходжу до тебе», «З вірою в серці» (керівник доц. Lesia Semchuk).
Обласний конкурс робіт духовної фотографії «INFINITUM» проводився Івано-Франківським обласним державним центром науково-технічної творчості учнівської молоді спільно з Івано-Франківська Архієпархія УГКЦ за наказом Департаменту освіти і науки Івано-Франківська обласна державна адміністрація від 30.04.2024 р.

У ІІ етапі Конкурсу було представлено 275 робіт з 24 територіальних громад Івано-Франківщини та 40 робіт з Волинської, Дніпропетровської, Тернопільської, Хмельницької, Чернівецької областей. Нагородження переможців відбулося 20.06.2024 за участі Владики Миколи Семенишина. Щира вдячність та захоплення!