Сьогодні відбувся гала-концерт І Міжнародного фестивалю-конкурсу «Мистецькі промені України» лауреатами якого стали студенти НН Інститут мистецтв. Прикарпатський національний університет: Іван Маснюк, Людмила Кольбух, Катерина Момот, Ярослав Мельничук ( Кафедра методики музичного виховання та диригування, клас доцента, заслуженої артистки України Ольга Молодій, концертмейстер Наталія Боднар), Іван Гуляк (клас доцента, кандидата мистецтвознавства Наталії Федорняк, концертмейстер Ліна Матієва), Назарій Тимків (кафедра сценічного мистецтва і хореографії, керівник – доцент, кандидат мистецтвознавства Надія Кукуруза), аспірант Назар Голей і студент Іван Гринів (кафедра музичної Кафедра музичної україністики та народно-інструментального мистецтва). Членами журі були професори інституту, доктори мистецтвознавства Ганна Карась і Violetta Dutchak). Дякуємо оргкомітету і голові журі пані Лесі Королик за чудову організацію фестивалю-конкурсу, запрошення і визнання ! Вітаємо викладачів і студентів з нагородами!

На зображенні може бути: 4 людини та текст «k тних ДίяЧίв украйнськой Aeci Панаса Саксаганського, Михайла maryprorpocinswaa льтурно-просвитиицькаа асоциация Mist-ll Ponten(i. Мижнародний фонд Твана Франка сенка, ськот народний двот уровий фестиваль-ко фестив валь-ко курс учнивс ,студент тськоЙ творчоϊ МОЛОДί Ta до рослих виконавцив Мистецьк промени Украйни" ПОДЯКА Оголошуеться Члену *kypi ΓΑННΙ кАРАСЬ За високий профестонализм, вагомий особистий внесок y проведення фестивалю-конкурсу та збереження духовной культурной спадщини УкрΪни П.Д час В.йни Директор Департаменту культури Сергий АНЖИЯ ASTIA Директор Музею УРАЛЬ AuACRa 04544352 29 9травня травня»На зображенні може бути: 1 особа та текстНа зображенні може бути: 4 людини та текстНа зображенні може бути: 2 людини та текст «УНВЕРО Короля KA»

Професор  ННІМ інституту, доктор мистецтвознавства Ганна Карась