Пластуни в гостях ННІМ

18 квітня у приміщенні актової зали ННІМ в рамках “Творчих четвергів” відбулась презентація Пласту – Національної скаутської організації України, яка нещодавно відзначила 112 років з часу заснування. Даний захід проводився з ініціативи дирекції інституту та за участі викладачів і студентів ф – ту історії, політології та міжнар. відносин ; педагогічного ф- ту; ф – ту психології і ННІМ . Цікавинкою події стали виступи пластунів – випускників ПНУ ім.В.Стефаника, які розповіли присутнім про мету, структуру, ідейні засади Пласту ; напрями діяльності, унікальні методики і програми для розвитку учнівської та студентської молоді. Загалом в заході взяли участь близько 120 осіб / зокрема і представники партнерських організацій – керівники і працівники закладів культури обласного значення / .