ТВОРЧИЙ ЧЕТВЕР У НАВЧАЛЬНО-НАУКОВОМУ ІНСТИТУТІ МИСТЕЦТВ

У рамках заходу “Творчі четверги”, 29 лютого у великій актовій залі Навчально-наукового інституту мистецтв Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника відбувся  концерт за участі нсамблю народних інструментів «Прикарпатські візерунки» кафедри музичної україністики та народно-інструментального мистецтва під керівництвом кандидата мистецтвознавства, доцента Юрія Гулянича та

У вітальному слові директор Навчально-наукового інституту мистецтв, кандидат історичних наук, доцент Володимир Федорак підкреслив, що мета цього проєкту – підтримка креативних особистостей в університеті та молодих талантів з усього Прикарпаття, які бажають реалізувати себе в мистецтві.

Проректор з науково-педагогічної роботи, кандидат медичних наук, доцент Едуард Лапковський відзначив, що ця подія має важливе значення для всіх присутніх на сцені, оскільки студенти вже успішно засвоїли практичні навички та готові до професійного зростання у галузі мистецтва.

Ансамбль “Прикарпатські візерунки” вразив аудиторію своїм виконанням ряду творів українських композиторів та авторською обробкою. Крім того, студенти Надія Абрамчук, Андрій Маковей, Анастасія Михайлів (клас доцента Михайла Стефанюка, концертмейстр Христина Мельниченко), Андрій Озарко (клас професора Володимира Піруса, концертмейстр Владислав Пірус), Ольга Куцела (клас викладача Наталії Шевченко, концертмейстр Лідія Коростельова); Віталій Гоголь (клас старшого викладача Романа Шиптура); Іван Андрусяка, Іван Дроняк (клас доцента Юрія Гулянича) подарували слухачам унікальні вокальні твори та варіації на тему української народної пісні “Ой під вишнею” і пісні на слова Тараса Шевченка.

Ведучий концерту – старший викладач кафедри сценічного мистецтва і хореографії Тарас Василюк. Світлини студентів групи Д-25 спеціалізації “Графічний дизайн” Слободян Зоряни, Кравчук Вікторії, Крайлюк Надії.