9 лютого за ініціативи директора Навчально-наукового інституту мистецтв Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Володимир Федорак , дієвої підтримки профкому університету (голова – Василь Климончук) відбулася профорієнтаційна, краєзнавча і культурно-мистецька подорож професорсько-викладацького і студентського колективу. Спочатку у Галицькому ліцеї зустрілися з учнями та педагогами і провели профорієнтаційну зустріч. Далі дорога привела до церкви Святого духа у Рогатині – памʼятки архітектури, яка занесена до спадщини ЮНЕСКО. Мали чудову екскурсію, знайомство з експозицією.

Основним пунктом нашої подороді була Львівська національна опера імені Соломії Крушельницької. Для нашої делегації була проведена екскурсія театром і можливість побувати в ньому і послухати оперу Джузеппе Верді «Набукко», в якій партію Захарії виконував випускник нашого інституту Володимир Дутчак. Зустріч із генеральним директором театру, народним артистом України Василем Вовкуном була присвячена питанням майбутньої співпраці з нашим інститутом. Для студентів-вокалістів та викладачів це була нагорода за їх роботу над постановкою опери «Запорожець за Дунаєм» С. Гулака-Артемовського, яка здійснена минулого року у співпраці з симфонічним оркестром Івано-Франківської філармонія ім. Іри Маланюк, за що дякуємо її директору Василь Тимків. Сповнені позитивних вражень і натхнення повернулися додому, щоб продовжити творити і навчатися! Дякуємо щиро директору інституту Володимиру Федораку за цю чудову подорож!

Ганна Василівна Карась, професор кафедри методики музичного виховання та диригування, доктор мистецтвознавства