Конкурс серед студентів та молодих науковців на найкращу наукову роботу

З нагоди відзначення 25-ї річниці Конституції України, з метою утвердження правових основ незалежної України, її суверенітету, територіальної цілісності, забезпечення прав людини та громадянина, а також для залучення наукової студентської молоді та молодих вчених до вивчення актуальних питань конституційно-правового регулювання в Україні, Міністерство освіти і науки України та Рада молодих учених оголошують конкурс до 25-ї річниці Конституції України серед студентів та молодих науковців на найкращу наукову роботу за напрямами досліджень щодо розвитку конституційно-правового регулювання.

Конкурс проходитиме з 1 липня до 31 серпня 2021 року. До участі у конкурсі запрошуються студенти та молоді вчені закладів вищої освіти, закладів фахової передвищої освіти, наукових установ.

З 1 до 31 липня учасники конкурсу готують наукові роботи під керівництвом наукового керівника.

До 5 серпня заклади та установи подають на розгляд до МОН наукові роботи, які рекомендовано для подальшого розгляду Конкурсною комісією.

До 31 серпня відбудеться оголошення результатів.

До участі в Конкурсі допускаються наукові роботи щодо розвитку конституційно-правового регулювання в Україні, які раніше не були опубліковані. Наукова робота повинна бути актуальною, містити обґрунтовані висновки по суті досліджуваної проблеми та відповідати одній з трьох запропонованих номінацій:

  • теоретико-методологічні основи конституціоналізму;
  • конституційно-правове регулювання правовідносин в Україні;
  • історичні дослідження конституціоналізму.

Робота надсилається на електронну адресу torbas.oleksandr@gmail.com разом з пакетом документів.

Детальніше за посиланням: https://mon.gov.ua/ua/news/konkurs-do-25-yi-richnici-konstituciyi-ukrayini-sered-studentiv-ta-molodih-naukovciv-na-najkrashu-naukovu-robotu