Презентація проєкту «Невидима спадщина: обмін та впровадження передового досвіду щодо доступу до культури для людей з вадами зору»

4 червня о 9:30 год.
в Центрі інноваційних освітніх технологій “PNU EcoSystem” Прикарпатського національного університету (центральний корпус університету, каб.233, вхід з вул.Чорновола) відбудеться презентація проєкту «Невидима спадщина: обмін та впровадження передового досвіду щодо доступу до культури для людей з вадами зору» та тренінги в рамках проєкту.

Метою проєкту є підвищення доступності творів візуального мистецтва для людей з вадами зору.

У рамках програми презентації проєкту відбудуться тренінги для працівників музеїв та гідів, і, для працівників університету. Також, будуть виготовлені тактильні адаптації експонатів музеїв та об’єктів міста.

Проєкт реалізується за програмою транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2014-2020 спільно з Люблінським Католицьким Університетом Іоана Павла ІІ (Республіка Польща).

У презентації візьмуть участь:

Ігор Цепенда, доктор політичних наук, професор, ректор Прикарпатського національного університету імені В. Стефаника

Анатолій Грицан, кандидат історичних наук, професор, заслужений діяч мистецтв України, директор Навчально-наукового інституту мистецтв Прикарпатського національного університету імені В. Стефаника

Богуслав Марек, професор, керівник проекту

Христина Казимирів, кандидат мистецтвознавства, доцент, науковий менеджер проекту

Тетяна Маскович, кандидат мистецтвознавства, доцент, локальний менеджер проекту

Також, запрошені представники Краєзнавчого музею та Музею мистецтв Прикарпаття та міської організації УТОС.

Модератор презентації Ігор Прокоп’як

Усі охочі зможуть приєднатися до заходу за посиланням: