СТУДЕНТКА-ТЕАТРАЛКА НАШОГО ІНСТИТУТУ СТАЛА СТИПЕНДІАНТКОЮ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ! ВІТАЄМО!

Відповідно до Указу Президента України від 19 січня 2021 року №21/2021 «Про  стипендії Президента України для молодих письменників і митців у сфері музичного, театрального, образотворчого, хореографічного, естрадно-циркового мистецтва та кіномистецтва»

призначено стипендію Президента України:

Катерині НОВИЦЬКІЙ,
студентці четвертого курсу спеціальності 026 Сценічне мистецтво денної форми навчання за освітньою програмою “Актор драматичного театру і кіно”, яка поєднує навчання у Навчально-науковому інституті мистецтв Прикарпатского національного уніцверситету імені Василя Стефаника з творчою роботою на посаді актриси Коломийського академічного драматичного театру імені Івана Озаркевича!

Викладач акторської майстерності – Тарас Василюк

ВІТАЄМО!