Магістрантка інституту мистецтв Христина Кіт – переможець Х Міжнародного конкурсу молодих дизайнерів

    Упродовж червня-грудня 2018 року під патронатом Міністерства освіти і науки України, за підтримки Спілки дизайнерів України та Національної спілки фотохудожників України в Національній академії керівних кадрів культури і мистецтв проходив Х Міжнародний конкурс молодих дизайнерів «Україна квітуча 2018».
   Головна мета конкурсу – підготовка фахівців нової генерації європейського рівня, заохочення молоді до вдосконалення стану міського середовища, садів, парків і скверів.
     У конкурсі брали участь студенти та аспіранти вищих закладів освіти України та інших країн світу, які здобувають освіту в галузі дизайну. Учасниками конкурсу стали 15 міст України за участю понад 150 осіб, а географія охопила всю Україну – від Мукачевого до Запоріжжя.
       Кожен з учасників мав можливість подати свою роботу відповідно до однієї із зазначених спеціалізацій, серед яких – дизайн середовища (ландшафт, інтер’єр тощо), графічний дизайн та реклама (плакат, зовнішня реклама), фото- та відеодизайн.
     

Конкурс відбувався в три етапи: перший проходив у закладах вищої освіти, другий став відбірковим, а третій – фінальний – поєднав виставку відібраних проектів та визначення переможців. Оцінювали роботи учасників за критеріями образності та повноти розкриття тематики, творчого підходу до виконання роботи, розвиненості художньої уяви, оригінальності  й естетичності проекту.
   

Диплом Першого ступеня отримала магістрантка Навчально-наукового інституту мистецтв Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Христина Кіт за макет ландшафтного дизайну паркової частини міського озера міста Івано-Франківська (керівник проекту – доцент кафедри дизайну і теорії мистецтв, кандидат педагогічних наук Володимир Шпільчак).