Дует  студентів ННІМ здобув Гран-прі на 17-ому онлайн Міжнародному конкурсі «Україна єднає світ» (м. Київ)

05 травня 2024 року проводився 17-ий онлайн Міжнародний конкурс «Україна єднає світ» (м. Київ). Сам конкурс був започаткований 1 вересня 2015 року, і традиційно проходив двічі на рік – в зимовий період у Києві, та у літній період у Скадовську. У зв’язку з повномасштабним вторгнення рф та окупацією міста Скадовська конкурс проводився в місті Києві.

Директор та організатор міжнародного конкурсу-фестивалю «Україна єднає світ» – Ощаповська Лариса Леонідівна за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України та благодійного фонду «Україна об’єднує світ». До складу високоповажного журі увійшли справжні метри сцени, артисти, видатні хореографи та співаки –  Ада Роговцева — Герой України, народна артистка України, лауреат Премії ім. Т.Г. Шевченка, Наталія Шевченко — заслужена артистка України, Мирослав Петрик — заслужений артист України, Василь Данилюк — народний артист України, – які оцінювали майстерність учасників в номінаціях: «Вокал» (естрадний, народний, академічний), «Хореографія» (народна, сучасна, класична, дитяча), інструментальний та розмовний жанри, циркове мистецтво.
Мета фестивалю–конкурсу – виявлення та підтримка талановитої молоді, обмін творчими здобутками, розширення міжкультурних зв’язків, популяризація мистецької творчості, надання можливості самовираження, творчого спілкування, виявлення нових талантів, знайомства з різними зразками світової, національної культури і мистецтва. А також демонстрація і підтвердження професійної майстерності і кваліфікації керівників та педагогів, творчих колективів і виконавців.

Ми щиро вітаємо студентський дует у складі Андрія МЕЛЬНИКА(альт) та Віталія ГОГОЛЯ(скрипка), у Змішаній номінації – інструментальний жанр хлопці здобули Гран-прі конкурсу!

Щиро радіємо успіхам Андрія та Віталія і бажаємо їм творчих успіхів у майбутньому та нових перемог!