Майстер-клас з іконопису

На зображенні може бути: 3 людини, люди навчаються та книга24 квітня 2024 р. на базі кафедри образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва та реставрації ПНУ під керівництвом доц. Юлії Попенюк відбувся майстер-клас з іконопису для учнів Івано-Франківської дитячої художньої школи та ліцею № 23 м. Івано-Франківська. Під час майстер-класу учні ознайомилися з іконографією та технологією виконання ікони на склі. Дітям було запропоновано написати власну ікону. Для виконання твору сакрального мистецтва діти обрали образи Архангела Михаїла, Катерини, Святого Миколая, Варвари, Діви Марії з немовлятком. Під керівництвом викладача вони акриловими фарбами виконали зображення святих, елементи християнської символіки, навчилися застосовувати поталь – спеціальну імітацію позолоти. Виконані учнями твори захоплюють щирістю виконання, барвистим колоритом й засвідчують талант юних митців.
Щиро дякуємо директору Івано-Франківської дитячої художньої школи Ользі Шутці, директору ліцею № 23 Миколі Василику та викладачу художньої школи Оксані Макогін за сприяння та допомогу в організації майстер-класу і запрошуємо на ХХ майбутні заходи організовані кафедрою!Оксана МакогінНа зображенні може бути: 2 людиниНа зображенні може бути: 3 людини та текст
Можливо, це зображення в стилі попартМожливо, це витвір мистецтва