Творча зустріч студентів ПНУ ім.В.Стефаника і Калуського фахового коледжу культури і мистецтв

11 квітня в муніципальному центрі дозвілля м.Калуша відбулась творча зустріч учнівської та студентської молоді з викладачами і студентами ПНУ ім.В.Стефаника. В рамках зустрічі перед молоддю Калущини виступили голова ПК працівників ПНУ проф.Василь Климончук і директор ННІМ доц.Володимир Федорак, які розповіли про потенціал нашого Університету, можливості вступу на різні спеціальності, які є на факультеті історії, політології та міжнар.відносин та НН інституту мистецтв. Окрасою заходу стала мистецька програма студентів ННІМ , які чудово представили різні жанри : сценічне, інструментальне і вокальне мистецтво, хореографію і режисуру.

Домовились, що такі зустрічі та творчі обміни, зокрема, між студентами ПНУ ім.В.Стефаника і Калуського фахового коледжу культури і мистецтв / директор – Ярослав Яців / відтепер стануть регулярними.