Наші дизайнери – серед найкращих.

4 квітня в приміщенні Івано-Франківської облдержадміністрації відбулась зустріч голови обласної військової адміністрації Світлани Онищук з юними митцями Прикарпаття. Учні дитячих шкіл мистецтв та молодіжних центрів протягом березня цього року створювали свої дизайнерські роботи в рамках обласного творчого конкурсу ” Серцем єдиним, ми – Україна!”. Приємно, що серед відзначених наші талановиті студентки з фахового коледжу ПНУ ім.В.Стефаника – Соломія Чуйко і Наталія Соронович/куратор творчої групи – професор ННІМ ПНУ ім.В.Стефаника Олег Чуйко/. Всі фіналісти проекту отримали грошові премії та цінні подарунки від керівництва області. Під час проведення підсумків організатарами запрошено до слова директора ННІМ доц.В.Федорака, який подякував юним митцям за їхню творчість, коротко розповів про перспективні можливості здобуття вищої освіти по різних спеціальностях в ПНУ ім.В.Стефаника.