КРОК ДО ПЕРЕМОГИ

Шановні колеги ! Інформую вас, завдяки нашій спільній праці було зібрано деяку допомогу для потреб ЗСУ. Зокрема, під час благодійного патріотичного заходу ” Гартовані війною ” /15.05/ були зібрані кошти в сумі 10915 грн. ; мистецької патріотичної акції ” Крок до Перемоги ” / 16 – 19.05/ – 18000 грн. Крім цього представниками дирекції ННІМ і викладачами кафедри методики музичного виховання та диригування зібрано медикаменти, продукти харчування та турнікети на загальну суму більше 10000 грн. Наша допомога протягом 18 – 20 травня вже передана бійцям 41 , 42 , 63 окремим механізованим бригадам, які ведуть бойові дії на теренах Донецької, Харківської та Запорізької областей. Частково ми долучились до придбання тепловізорів і спецоптики, які вже сьогодні на фронті !

Сердечно дякую всім викладачам, працівникам ННІМ, нашим студентам і партнерам / управління культури ОДА, заклади культури обласного значення, Профком ПНУ/.

Директор ННІМ Володимир ФЕДОРАК