Вітаємо з перемогою в конкурсі!

На зображенні може бути: текст «¡MeHi Перший Всеукрайнський в.дкритий конкурс чИтЦίв Н.ни Since 1909 <<Новий театр TM Ta популяризация художнього слова» Логвиново Диплом лауреата Перша премия Друга BiKOBa кгоя в.д 19 до 24 pokiB включно Диплом No Копчук-Кашецька Анна Андрёвна Навчально-науковий институт мистецтв Прикарпатського нашонального университету MeHi Василя Стефаника ПП19241 01.03.2024 25.0 25.04.2024 2024 СГ НТМ <<Новий курс">, M. Xapkie www.newroute.org.ua 21.04.2024 Для сертифктв, nocBlgens таббвидОК Голова жр Павло Кучин Заслужений Заслуженийаргистукралии артист Украйни»На зображенні може бути: 1 особа та дірндльЩиро вітаємо лауреатку «Першої премії» Всеукраінського відкритого конкурсу читців імені Ніни Логвинової  АННУ КОПЧУК-КАШЕЦЬКУ, студентку 2 курсу НН Інститут мистецтв. Прикарпатський національного університету,  Кафедри сценічного мистецтва і хореографії ПНУ ім. В.Стефаника! Художній керівник курсу – Олександр Добряк.