Зустріч з актором Іваном Бліндаром

20 березня, в честь Міжнародного дня театру, літературно-мистецька вітальня Івано-Франківської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка стала місцем особливої події – творчої зустрічі студентів Прикарпатського національного університету з видатним актором Іваном Бліндаром, який здобув визнання глядачів різних поколінь завдяки своїй майстерності та таланту.

Під час заходу розмовляли про різні аспекти акторської майстерності, український театр, а також важливість патріотичних цінностей у сучасному мистецтві. Модератором цього заходу стала відома кандидатка мистецтвознавства, доцентка кафедри сценічного мистецтва і хореографії Навчально-наукового інституту мистецтв Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника – Оксана Федорків.

Іван Бліндар, український актор, який народився та виріс в Івано-Франківську, став прикладом того, що талановитість та працьовитість можуть принести успіх у будь-якому місці, не лише в столиці. Його акторський талант і принциповість в питаннях громадянської позиції допомагають стати Іванові видатним представником українського кіно та театру.

Усвідомлення того, що Іван Бліндар не лише талановитий актор, а й патріот України, надає йому особливого значення у середовищі сучасних митців. Він не лише розповідає про Україну через свої ролі, але й активно допомагає Збройним силам України та волонтерським організаціям, демонструючи свою відданість країні та її захисникам.

Під час спілкування зі студентами Іван Бліндар ділився своїм досвідом, емоціями та розповідав про складнощі та радощі роботи над фільмом «Я, Побєда і Берлін», який вразив глядачів своєю глибиною та силою почуттів.

Завершивши зустріч, актор дав можливість студентам отримати його автограф та поділився порадами щодо того, як розвивати свої таланти та прагнення до досягнення в мистецтві. Іван Бліндар підкреслив важливість позитивних емоцій та віри у перемогу добра, які має нести сучасне українське кіно та театр.