![](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/434261648_10217853078717606_4475156297177804245_n.jpg?stp=cp6_dst-jpg_s600x600&_nc_cat=106&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=GCCg6jh-CUIAX9dF9w_&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&oh=00_AfBR1d6c2UM0zDjPm-f8xUC_wFXfI6CeDuFTp5_gN5vM7Q&oe=660592F5)
Сьогодні в актовій залі
НН Інститут мистецтв. Прикарпатський національний університет відбулося пленарне засідання Івано-Фраеківського осередку Наукового товариства імені Т. Шевченка, приурочене 210-річчю з дня народження Тараса Шевченка. Вступне слово виголосив голова товариства професор Василь Мойсишин, також вручив Почесну грамоту Західного наукового центру НАН України і МОН України доктору мистецтвознавства, професору нашого інституту Ганні Карась. З доповідями виступили професори Ірина Федяк (Івано-Франківський національний медичний університет) та Леонід Заміховський (Івано-Франківський національний університет нафти і газу). Голови комісій доповіли про засідання, які відбулися з 3 до 22 березня. Мистецьким завершенням засідання стали виступи студентів-вокалістів кафедри виконавського мистецтва,
Кафедра методики музичного виховання та диригування, кафедри музичної україністики і народно-інструментального мистецтва ( класи викладачів – професора, заслуженого діяча мистецтв України
Христина Михайлюк, кандидатів мистецтвознавства, доцентів Світлани Вишневської, Наталі Шевченко,
Наталя Федорняк), доцента, заслуженої артистки України
Ольга Молодій). Концертмейстери – Владеліна Матієва, Наталя Боднар, Лілія
Лідія Коростельова-Безбрежна. Сценарій і модерування концертної частини – доцент Світлана Вишневська. Вдячність за озвучення засідання і концерту
концертмейстеру кафедри сценічного мистецтва і хореографії Денису Білієнку, за технічну допомогу старшому викладачу цієї ж кафедри – Тарасу Василюку! Велика вдячність викладачам, концертмейстерам і нашим талановитим студентам за підготовку чудової програми української вокальної музики, яку високо оцінили викладачі закладів вищої освіти нашого міста!