8 березня працівники кафедри дизайну і теорії мистецтва Навчально-наукового інституту мистецтв: профессор Богдан Губаль, доцентка Надія Бабій, на запрошення міського голови м. Надвірна, Зіновія Андрійовича, із візитом відвідали мерію на та Арт-простір надвірнянської дитячої художньої школи.
Зіновій Андрійович – український політик, міський голова Надвірної (2006–2019 та з 2020 го), народний депутат ІХ скликання у 2019–2020-х роках, випускник художньо-графічного факультету Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника 1994-го року.
Пастель професора Богдана Губаля, подарована на зустрічі, стане лотом одного з ближчих аукціонів на підтримку українських героїв, а монографія Надії Бабій «Актуальні культурно-мистецькі практики та процеси Західної України кінця ХХ – початку ХХІ століття: культурні домінанти, форми репрезентації, перспективи» – доповнить фрагменти подій, у яких мистецтво так само було зброєю!
На сторінці Голови Надвірнянської міської ради йдеться: «Дорога громадо! Сьогодні мав за честь отримати в подарунок чудовий витвір мистецтва картинку Богдана Губаля, яку з гордістю виставляю на аукціон! Тож друзі з першого молотка пропоную придбати чудову картину та водночас своєю покупкою підтримати наших захисників, адже всі кошти будуть скеровані на підтримку нашого війська!
Представляю вашій увазі лот для розіграшу. Чудовий витвір мистецтва відомого митця, художника Богдана Губаля. Картина «Вище хмар». Богдан Губаль – майстер художнього текстилю, майстер гобеленів. Заслужений діяч мистецтв України. Працює в художньому текстилі, дизайні інтер’єру, акварелі, пастелі, графічному дизайні. Автор раціоналізаторських винаходів у галузі дизайну інтер’єру, меблів та розпису тканини. Пастель – одна з обраних технік, у якій працює Богдан Губаль. Багато експериментує з кольором тла і колірними підкладками. Сухий матеріал крейда – міниться, блищить, створює враження глибини, чи навіть прориває простір, але техніка – ніщо, порівняно з духом, що наповнює твори митця. Творче кредо художника : «Вічний рух і одна мить». Твори Богдана Губаля зберігаються в 20-ти визначних музеях: Івано-Франківська, Казані, Львова, Хмельницького, Дрогобича, Рівного, Переяслав-Хмельницького, Києва, Ньїредьгази (Угорщина), Вінніпеґа (Канада), Торонто (Канада), в приватних збірках Австрії, Великобританії, Франції, США, Чехії, Канади, Ізраїлю, Татарстану, Фінляндії, Австралії, Кореї.»