“Окрилена хоровою піснею”. Ольга Ничай: диригент, педагог, музично-громадський діяч” – відкриваємо нову сторінку сайту!

Шановні друзі, шанувальники і гості нашого сайту!
У ювілейний рік 20-річчя Навчально-наукового інституту мистецтв відкриваємо сторінку “НАША WEB-КНИГАРНЯ”.
Публікацією колективної монографії
докторки мистецтвознавства, професорки Ганни Карась
і кандидитки мистецтвознавства, доцентки Лесі Романюк
започатковуємо серію книг:
“КНИГИ ВИКЛАДАЧІВ І ПРО ВИКЛАДАЧІВ ІНСТИТУТУ МИСТЕЦТВ”

“Окрилена хоровою піснею”. Ольга Ничай: диригент, педагог, музично-громадський діяч (до 80-річчя від дня народження Заслуженого працівника культури України, професора Ольги Ничай та 20-річчя заснування Навчально-наукового інституту мистецтв) : науково-популярні нариси / за редакцією доктора мистецтвознавства, професора Г. Карась, кандидата мистецтвознавства, доцента Л. Романюк. Івано-Франківськ : Фоліант, 2021. 441 с.: фото.ISBN 978-617-7970-56-8

Науково-популярні нариси присвячені життю і діяльності хорового диригента, педагога, громадсько-культурного діяча, Заслуженого працівника культури України, професора Ольги Ничай. Розкрито трудовий шлях і півстолітню працю непересічного диригента-педагога та хормейстера багатьох хорових колективів. У виданні представлені праці Ольги Ничай – статті, методичні розробки, тези, рецензії, передмови, документи та світлини. Створити творчий портрет мисткині допомагають спогади її колег та учнів. Загалом, на прикладі життєтворчості Ольги Ничай постає широка панорама диригентсько-хорового і освітнього процесу в Україні другої половини ХХ – початку ХХІ століть. Видання розраховане для культурологів, мистецтвознавців, диригентів, а також усіх, хто цікавиться історією української музичної культури.

МОНОГРАФІЯ – Ч. 1 ЧИТАТИ ТУТ МОНОГРАФІЯ-ч. 2 ЧИТАТИ ТУТ