Студент інституту Андрій Стовп’юк «запалив» легендарний проєкт «Україна має талант»!

Насамперед, зазначимо, що  Андрій Стовп’юк одночасно здобуває  фах актора драматичного театру і кіно, а також викладача (вчителя) музичного мистецтва у Навчально-науковому інституті мистецтв Прикарпатського національного університету імені Василя, працює артистом оркестру в Національному академічному драматичному театрі імені Івана Франка (м. Івано-Франківськ). До навчання в університеті Андрій закінчив Чернівецьке державне музичне училище імені С. Воробкевича (нині – Чернівецький обласний фаховий коледж мистецтв ім. С. Воробкевича).
Днями Андрій у складі чернівецького гурту “ZAPAL” (його учасники: Андрій з Коломийщини, Іван та Олексій (Буковина) познайомилися в Чернівцях, коли були студентами) успішно виступив у телевізійному шоу “Україна має талант”. Музиканти зіграли авторську композицію,  вразивши суддів неймовірною мелодією, яку виконали на цимбалах (Андрій Стовп’юк), гітарі та екзотичному незвичному інструменті – кахоні. Гурт заслужено отримав беззаперечні чотири суддівські «так»!
Бажаємо нашому Андрієві і його друзям переможного успіху в проєкті!