Обрано голову вченої ради університету та затверджено її оновлений склад

24 червня відбулася онлайн-конференція трудового колективу Прикарпатського університету за участі професорсько-викладацького складу та засідання вченої ради.

Традиційно віртуальний захід розпочався урочистим нагородженням. Ректор університету, професор Ігор Цепенда вручив медаль «За заслуги перед Прикарпаттям» Віолетті Дутчак, завідувачці кафедри музичної україністики та народно-інструментального мистецтва Навчально-наукового інституту мистецтв, професорці. Медаллю «За заслуги перед Університетом» нагороджено Надію Кукурузу, завідувачку кафедри сценічного мистецтва і хореографії Навчально-наукового інституту мистецтв, доцентку.

Ректор також вручив Подяки Міністерства освіти і науки України Олені Будник, директорці Центру інноваційних освітніх технологій “PNU-EcoSystem” Прикарпатського університету, професорці; Якову Бистрову, завідувачу кафедри англійської філології факультету іноземних мов, професору та Наталії Гошилик, доцентці кафедри англійської філології факультету іноземних мов за вагомий особистий внесок у розвиток сфери освіти і науки України, підготовку висококваліфікованих спеціалістів.

Під час роботи онлайн-конференції трудового колективу було розглянуто низку важливих питань діяльності університету. Зокрема, йшлося про основні шляхи покращення освітньої діяльності ПНУ за результатами акредитаційних експертиз освітніх програм. З відповідною доповіддю виступив проректор з науково-педагогічної роботи, професор Руслан Запухляк.

Відповідно до Положення про вчену раду Прикарпатського університету,  учасники онлайн-засідання дообрали до складу вченої ради університету чотирьох виборних представників та затвердили оновлений склад вченої ради. Тож, новообраними членами вченої ради стали – Віталій Кононенко,  радник ректора університету, ректор університету (1986 – 2004), доктор філологічних наук, професор; Богдан Остафійчук, ректор університету (2004 – 2012), доктор фізико-математичних наук, професор; Тарас Малишівський, голова ради молодих вчених ПНУ, аспірант та Роман  Бубна, генеральний директор ТОВ «Науковий парк» «Прикарпатський університет».

Також новообрана вчена рада на подальший період діяльності обрала голову вченої ради університету та заступника. За результатами одноголосного голосування головою став ректор, професор Ігор Цепенда. Заступницею голови вченої ради стала проректорка з науково-педагогічної роботи університету, професорка Галина Михайлишин.

У ході засідання вченої ради було розглянуто низку питань. Зокрема, щодо затвердження тем дисертаційних досліджень та призначення наукових консультантів та керівників аспірантам і докторантам, затвердження та уточнення тем кандидатських дисертацій, надання рекомендацій в МОН України для призначення найкращим студентам ПНУ державних іменних стипендій на осінній семестр 2021–2022 н. р., представлення до державних нагород кращих викладачів Прикарпатського університету.