Анна Шахбазян – переможниця ІV Міжнародного вокального конкурсу “Бурштинові солоспіви”

На зображенні може бути: 1 особа, стоїть та у приміщенні04-06 червня 2021 року в м. Рівному проходив ІV Міжнародний фестиваль-конкурс «Бурштинові солоспіви”. Організатором фестивалю виступило Рівненське обласне відділення Національної Всеукраїнської музичної спілки.

Фестиваль проводився з метою популяризації вокального мистецтва в культурному сьогоденні, відкриття нових імен молодих виконавців, встановлення творчих контактів, обміну досвідом та творчої співпраці.

Диплом Першого ступеня в номінації “Естрадний спів” здобула Анна Шахбазян – студентка 2 курсу Навчально-наукового Інституту мистецтв Прикапатського національного університету імені Василя Стефаника (клас заслуженої артистки України Наталії  Шевченко).

Фестиваль відбувався в Залі камерної та органної музики Рівненської обласної філармонії.
Вітаємо Аню з перемогою!