З Днем науки в Україні!

Шановні колеги-науковці, вчені, науково-педагогічні працівники, наукові співробітники Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника! Дорогі докторанти, аспіранти та студенти! Щиро вітаємо усіх зі Святом! День науки України – це вшанування наукових традицій̆, досягнень вчених, які своєю копіткою щоденною працею впроваджують новітні технології, примножуючи інтелектуальний потенціал вітчизняної та світової науки. Бажаємо усім, хто працює в царині науки, хто активно долучається до розвитку науки, здоров’я, добра, творчих успіхів і нових відкриттів на благо науки, нашого університету та рідної України! Прикарпатський національний університет є сьогодні класичним університетом, який по праву вважається не лише лідером серед закладів вищої освіти в регіоні, а й центром наукової думки. За свою понад 80-річну діяльність нашими науковцями, вченими зроблено чимало відкриттів, створено нові напрями науки і освіти. Нині Прикарпатський є першим серед закладів вищої освіти України за рейтингом SCImago, складовими якого є наукові результати, інноваційна та соціальна діяльність. Нехай позиції нашого університету і надалі будуть найкращими у міжнародних наукових рейтингах!