НАШ СТУДЕНТ-ТЕАТРАЛ ВАСИЛЬ РОГІВ ВІДЗНАЧЕНИЙ ЖУРІ КОНКУРСУ МАЛОЇ ПРОЗИ

На зображенні може бути: 3 людини та текст «коротко. сильно. страшно. унверситету атського в.стефаник коротко. сильно. страшно. результати конкурсу малой прози aeniallv»

28 квітня 2021 року оголошено результати конкурсу малої прози «Коротко. Сильно. Страшно», приуроченого 150-річчю від дня народження Василя Стефаника, організатором якого виступив Факультет філології Прикарпатського національного університету.  Серед талановитих конкурсантів журі Конкурсу відзначило студента Навчально-наукового інституту мистецтв Василя Рогіва  у номінації  «Стефаниківський стиль».

Вручення дипломів і нагород переможцям Конкурсу відбудеться під час урочистостей 15 травня в Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника.

Також найкращі твори буде розміщено на офіційній сторінці кафедри української мови ПНУ в мережі Фейсбук.

Вітаємо Василя з Творчою удачею!