Вітаємо фіналіста телевізійного шоу «Голос країни» – випускника нашого інституту Сергія Лазановського

Сергій Лазановський – випускник кафедри сценічного мистецтва і хореографії Навчально-наукового інституту мистецтв (художній керівник курсу – Орест Пастух, також випускник цієї ж кафедри – тепер актор Київського академічного театру «Золоті ворота»). На півфінальному телевізійному шоу «Голос країни» Сергій Лазановський виконав чуттєву пісню на слова Федора Савлука «Ще осінь зовсім молода» з Сергієм Бабкіним, автором мелодії. Свій номер вони присвятили тим, хто пішов із життя. За форматом телевізійного проекту зі своїми півфіналістами тренер Надія Дорофєєва заспівала хіт «Gorit».

У підсумковому голосуванні тренер віддала Сергію Лазановському 55 % голосів, а його супернику Іллі Ніколаєнку – 45. Приємно, відзначити, що глядачі Івано-Франківщини підтримали Сергія на 80 %. Таким чином, до фіналу телевізійного шоу «Голос країни–11» пройшов випускник нашого університету Сергій Лазановський.

• «Це було бездоганно, це було над землею заспівано», – так охарактеризувала виступ Сергія Лазановського Тіна Кароль (також наша землячка).
  • «Сергію, дякую за таку пісню тобі дуже. Сергій, мій Сергію, ти на «Голосі» так подорослішав… Ти – реальний претендент на перемогу”, – саме так прокоментувала його виступ Надія Дорофєєва.

Вітаємо нашого Сергія і бажаємо стати переможцем фінального шоу!

Сергій Лазановський – учасник телевізійного шоу “Голос країни” Сергій Лазановський
в інститутській дипломній виставі “Дядечків сон”

за повістю Ф. Достоєвського
(Художній керівник курсу Орест Пастух)